Доставка

Відправляємо книги Новою Поштою кожен будній день (окрім святкових).

Замовлення оплачені до 13:00 відправляємо у той же робочій день, замовлення оплачені після 13:00 відправляємо наступного робочого дня.

Доставку оплачує отримувач згідно тарифів Нової пошти: https://novaposhta.ua/basic_tariffs (якщо ви відправляєте книгу на подарунок і хочете оплатити доставку за отримучава - напишіть про це, будь ласка, у коментарі до замовлення).

Пакування оплачуємо ми.

Після надходження замовлення на відділенні воно зберігається там безкоштовно протягом 5 днів, з шостого дня НП починає стягувати плату за зберігання 10-20 грн/день.

Будь ласка, перевіряйте отримане замовлення у присутності працівників Нової пошти. У разі виявлення пошкодження товару, отриманого під час транспортування, потрібно скласти претензію в адресу Нової пошти, щоб отримати відшкодування пошкодження.

Оплата:

1. На карту Приватбанку або за реквізитами розрахункового рахунку (комісія за платіж - згідно тарифів Вашого банку. Наприклад, комісія Приватбанку складає 3 грн).

Номер карти для оплати ви отримаєте електронною поштою після оформлення замовлення.

Також у листі будуть реквізити рахунку на випадок, якщо вам потрібно оплатити за реквізитами рахунку.

Товари у замовленні заброньовано за вами для оплати на три дні.

2. Готівкою при отриманні (наложений платіж Нової пошти).

За послугу наложеного платежу Нова пошта стягує комісію у розімірі 20 грн+2% від суми переказу. Комісію оплачує отримувач посилки.