Друковані видання (книги, журнали, настільні ігри) належної якості обміну/поверненню не підлягають (згідно постанові КМУ №172 від 19.03.1994). Ви можете обміняти/повернути товар із виробничим браком, для цього зв’яжіться з нами, будь ласка, будь-яким зручним для Вас способом із запропонованих на сторінці “Контакти” одразу ж після отримання замовлення. При отриманні товару рекомендуємо проводити його огляд та перевіряти наявність усіх позицій у присутності працівників Нової пошти. У разі виявлення пошкодження товару, отриманого під час транспортування (прим’ятості, подряпини та інші механічні пошкодження), потрібно скласти претензію в адресу Нової пошти, щоб отримати відшкодування від Нової пошти, т.я. усі ваші посилки застраховані на повну вартість.
Усі зареєстровані покупці можуть отримувати бонуси за придбання товарів на нашому сайті. Отримані бонуси можна використовувати для оплати товарів при наступному замовленні. 1 бонус = 1 гривня. Бонуси нараховуються у розмірі 2% для замовлень з фактичною сумою оплати до 999 грн і 5% для замовлень із фактичною сумою оплати від 1000 грн. Бонуси не нараховуються за купівлю товарів зі знижкою (з акцій, розпродажів, уцінок). Зарахування бонусів відбувається після отримання замовленням статусу “Виконано”.
Ви можете придбати у нас подарункові сертифікати різних номіналів, представлених у каталозі товарів. Якщо Ви не знайшли потрібного Вам номіналу сертифікату (наприклад, хочете більший, менший або зі специфічною сумою типу 374 грн), зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом, представленим у "Контактах" і ми зробимо для Вас такий сертифікат.
Після активації сертифікату, його номінал переходить у бонуси на рахунку у особистому кабінеті. При оформлення замовлення Ви можете оплатити його бонусами. Якщо номінал сертифікату/кількість бонусів на рахунку більша за суму замовлення, Ви повністю оплатите замовлення бонусами, а решта бонусів залишиться на Вашому рахунку і Ви зможете використати їх при наступному замовленні.
Ми пакуємо ваші замовлення у крафтовий папір і заклеюємо стікером. Якщо ви бажаєте, щоб ми окремо запакували якусь книгу або декілька книг - вкажіть про це, будь ласка, у коментарі до замовлення.
Якщо ви додасте до замовлееня листівку, ми з радістю її підпишемо текстом, який ви вкажете у коментарі до замовлення.
Найчастіше з позначкою “уцінка” ми продаємо книги зі зниженою ціною через пошкодження, які вони отримали під час транспортування до нас або через виробничий брак. Ми завжди вказуємо причину уцінки та з радістю надішлемо додаткові фото та відео товару за вашим запитом.
З моменту оформлення замовлення усі товари бронюються за Вами для оплати на три дні. Якщо Ви хочете відкласти товар на довший термін (термін обговорюється індивідуально), це можна зробити за умови 30% передоплати від суми замовлення. Якщо Ви відмовитесь від викупу відкладеного товару по закінченню терміну броні, передоплата не повертається.
Так, звичайно. Тільки вкажіть у коментарі до замовлення, коли Ви хочете щоб замовлення було нами відправлено.
Так, можна оплатити книгу/ги і залишити їх у нас, а потім додати ще щось і ми відправимо зібране замовлення, коли скажете. Тільки вкажіть у коментарі до замовлення, що Ви хочете, щоб ми зібрати у себе декілька замовлень, а потім відправили все разом, коли скажете.
Так, ми співпрацюємо тільки з офіційними видавцями або з оригінальними самовидавцями і не маємо книжок-копій, підробок або контрафакту.