Бонуси:

Усі зареєстровані покупці можуть отримувати бонуси за придбання товарів на нашому сайті. Отримані бонуси відображаються у кабінеті користувача. Їх можна використовувати для оплати товарів при наступному замовленні. 1 бонус = 1 гривня.

Бонуси нараховуються у розмірі 2% для замовлень з фактичною сумою оплати до 999 грн і 5% для замовлень із фактичною сумою оплати від 1000 грн. Бонуси не нараховуються за купівлю товарів зі знижкою (з акцій, розпродажів, уцінок) і за товари, придбані за рахунок бонусів.

Зарахування бонусів відбувається після отримання замовленням статусу “Виконано”. Бонуси дійсні 1 рік з моменту нарахування. Якщо бонуси не використано протягом року, вони анульовуються.

Подарункові сертифікати:

Ви можете придбати у нас подарункові сертифікати різних номіналів, представлених у каталозі товарів. Якщо Ви не знайшли потрібного Вам номіналу сертифікату (наприклад, хочете більший, менший або зі специфічною сумою типу 374 грн), зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом, представленим у "Контактах" і ми зробимо для Вас такий сертифікат.

Сам сертифікат може бути фізичним (вигляд буде представлений на фото, відправляємо Новою поштою) або електронний (листівка, відправляємо на електронну пошту, вказану у замовленні).

Сертифікат треба використати протягом року з моменту придбання. Дата, до якої треба використати сертифікат, буде вказана на сертифікаті.

Шоб використати сертифікат, потрібно:

  • зайти на сайт OM books і зареєструватися;
  • знайти у особистому кабінеті вкладку "Бонуси" і натиснути на неї;
  • ввести у форму дані з сертифікату.

Після цього сертифікат активується і його сума буде відображена на Вашому бонусному рахунку (1 бонус = 1 гривня). При створенні замовлення Ви побачите пропозицію "оплатити бонусами", таким чином Ви можете використати свій сертифікат при замовленні.

Якщо номінал сертифікату/кількість бонусів на рахунку менша за суму замовлення, різницю Ви можете доплатити зручним із запропонованих способів оплати.

Якщо номінал сертифікату/кількість бонусів на рахунку більша за суму замовлення, Ви повністю оплатите замовлення бонусами, а решта бонусів залишиться на Вашому рахунку і Ви зможете використати їх при наступному замовленні.